Блоги

Будні європейської революції

Вже кілька днів я у Києві - на "ЄвроМайдані". Сьогодні довелося пробиватися "броньовічком" до Кабміну, бо рух на Грушевського намагалися перекрити.

Наразі проваджуємо лекцію про  євроінтеграцію для мітингувальників, працівників луганського "Беркуту" і апарату Кабміну.

view counter

Комментарии

654646

Гость45345

Янукович планує їхати у Вільнюс - Кожара Party

http://gazeta.ua/articles/politics/_yanukovich-planue-jihati-u-vilnyus-kozhara/527913

 

Наш президент, набрался решительности и решил лететь в Вильнюс.

Теперь, я думаю стоит походить на митинги до 29го числа, с родными, друзьями и просто знакомыми.

Чтобы эта его "решительность", его внезапно не покинула.

Вообщем, до встречи у памятника Шевченка!

Мы вместе переломили ситуацию, теперь нужно развить успех!

Славик

Вот именно! Надо закрепить успех. Мы сломали волю г-на Я-ча и заставили его ехать в Вильнюс, чтобы ПОДПИСАТЬ бумагу! Ура! Победа будет за нами. Быть нам скоро в Европе. Заживём!!

Все на майдан незалежности!

АРИИ ДО КУЧИ

Мы арии, наше место в России.Там тоже арии,ну вообщем арийское братство.И нам, тоже надо кучковаться.

Гост

іде гра. ЄС і апазіція прирівняли Юлю до України, тіпо як її не звільнити (повний абздєц навіть за мірками європейського законодавства, Берлусконі он просився від громадських робіт його, старенкього, звільнити - хрін там!) - то й асоціації не буде. Яник, звісно, на політичне самогубство не готовий, він же ж не демократ чи патріот, його ж інакше ніж зеком той же Медуниця з Юлею не називають. Але Юля ж не хоче сидіти заради України. І чим вона краще?

народ теж показав, що Юля - до одного місця, а от в ЄС приєднатися дуже хоцця. Порівняйте скільки виходило на акції "Юлі волю" і скільки - зараз на євромайдани? Отож.

Ширнармаси втомилися від апазіції, - брехливої, крадливої, тупуватої, підігруючої Янику. Тому у Києві маємо ДВА майдани. Справжній - на Незалежності, БЕЗ ПОЛІТИКІВ, і чисто партєйну тусовку на Європейському. А у Львові засвистали свободівця Михальчишина, який поліз на сцену нахабно ))

Те, що Медунятко і Ко були у Сумах на одній сцені з Мінаєм - це повна жопа. вони таки разом...

Штурму КМУ і АП не буде, апазиція уже встялася, відвела людей. та й для цього треба мати підготовлених хлопців. а головне - мати план, що далі. Як Медунятко буде розганяти КМУ і ВР?! як робити імпічмент Янику? голим жопом? Захоче Яник - підпише асоціацію і поміняє Азарова на Арбузова, не захоче - і що тоді? стояти до Нового року на майдані? 

Зараз таке враження, що навіть оті майдани влада спровокувала і використовує для тиску на ЄС - люди ж просять! Янику так легше дотистнути угоду на своїх умовах - Юля сидить і бабла трошки дадуть. Якщо Яник матиме успіх - роль опозиції взагалі смішна...

Якщо цей момент стане неактуальним, по розумному можна гратися на протиріччях у самій апазиції і спокійно спостерігати. Медуняткові, як досвідченому майдаунеру, має бути відомо, що коли немає якогось руху і дій, досить скоро майдан перетворюється на деградуюче болото, яке втомлюється навіть танцювати. Тоді, як і у Сумах у 2004 коло Тараса, залишається мріяти, щоб влада розігнала майдан, - це дає змогу хоч якось зберегти обличчя його організаторам і учасникам.

Славик

"""Порівняйте скільки виходило на акції "Юлі волю" і скільки - зараз на євромайдани?"""

Вы не прав. По нашим агентурным сведениям, у колонии, где должна сидеть (лежать, стоять) Юля, иногда собираются десятки тысяч украинцев из Харькова и соседних сёл.

ШОСТКА

1

2

Славик

Шостка, это некорректный ход - показать ОДНОГО дурного человека, чтобы опозорить всех нас, честных свидомитов.   

Я об этом уже написал М-аве.

AWASS

Слово революция в устах народного избранника звучит ГЛУПО!!! Ведь в Европе революционер и террорист - синонимы. Так что словосочетание европейская революция - это СВЕРХГЛУПОСТЬ. Да....     :(     Sad     Sad

ДА

НАШ ПРЕЗИДЕНТ знет , что делает! Всех поставил на колени и Европа просит, Россия ждет!!!

ЯНУКОВИЧ-Президент всем Президентам! И не сдает Украину так как КОСАтая или так как ЮЩ

ДА

А  эти МАйданы "сраных демократов"  просто пыль..... пусть покуражатся, типа и"мы пахали"..

Гость2202

как же достал этот нездарный популист  Медуница

view counter

Цитата

В ОПЗЖ достатньо конструктивна позиція
Василь Хома
голова Сумської ОДА
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.