Блоги

На звичайних людях тримаються села на Сумщині...

До Дня працівників сільського господарства вручено заслужені три нагороди жителям Сумщини. Серед них - оператор машинного доїння Буринського району Ганна Кишка.

Уже до 30 років свого життя жінка присвятила роботі у тваринницькый сферы...

Що тут можна додати?

На таких звичайних людях - трудівниках, як Ганна Кишка (на фото), і тримаються села на Сумщині, та й загалом -  в Україні....

Комментарии

Карасик

Наконец -то. Один раз таки вспомнили ,после обеспечения высших чиновников высшими наградами и званиями о том , Что есть простые труженики на труде которых держится достигаются показатели области.
Заслуженного работника сельского хозяйтва присвоено зам. Чмыря - через 2 года работы в сельском хозяйстве на аппаратной работе,
Заслуженного экономиста Украины зам. Чмыря и его макеевскому земляку - Яговдыку и тд.

Зав. молочнотоварной фермой

Спасибі ,Ваня ,за информацію. Чудесна жінка , Галя. З0 років адської праці в холод і жару , в аміачно задихаючому середовищі. З5 годин ранку і до 10 вечера СИМПАТИЧНА ГАЛОЧКА біля корів , носить Галя Коровам воду , дерть , від них - молоко.. В області вже ,напевно , не залишилось таких Галь з 30 - річним стажем - доярки.. Вона - Героїня праці , за такі успіхи в області біля 30 доярок стали Героями ПРАЦІ, В тому числі МАМА відомого Зайця.
А зараз .За - 3 річну роботу взагалі в сільському роботу , в тому числі зас. Чмиря - Слизькому присвоєно Звання "Заслуженого працівника сільського господарства " , він тепер має багато державних льгот і надбавок. А Галі - трудівниці - доярці з 16 - літнього віку на фермі квіти і декілька гривень за 30 річний труд .
Про Галю можно написату книгу або статтю в "Панорамі "( Позвони Положію)- ОСТАННЯ із Мо.іканів ... сумських доярок.

дддддддддддд

 какие же только мрази. и не стыдно себе звания присваивать а простых людей которые создают им ихнее не бедное существование как собаке кость- Галю похвалили. а себе надбавки и разные выслуги. в навозную яму шакалов и зарыть.

Иван Житник

На жаль, останніми роками про таких жінок - трудівниць, як Ганна Іванівна Кишка, ЗМІ практично взагалі перестали писати. Та й про нагородження оператора машинного доїння Буринської філії ЗАТ "Райс Максимко" Ганни Кишки Почесною грамотою Міністерства аграрної політики України фактично ніхто із обасних ЗМІ не згадав. Якось всі чомусь дружно перейшли на крмінальні новини та про жахливі повідомлення. Все менше й менше на сторінках мас - медіа стає позитиву. А негатив, як відомо, породжує новий негатив. От я й вирішив на власному сайті БЛОГ ІВАНА ЖИТНИКА та на блозі в Данкорі подавати тільки позитивну інформацію... Хто б не зробив добру справу - влада чи звичайна людина - це дуже добре! І хто б мені, що не казав, не коментував на моїх сторінках, я завжди вважав, вважаю і буду вважатти, що в житті позитивних моментів все ж таки  більше, аніж негативних. І ось конкретний приклад. За дев'ять місяців нинішнього року Ганна Іванівна Кишка, яка працює на фермі з 1983 року, від кожної корови надоїла 5480 кілограмів молока. Звичайно, якщо приплюсувати надої за три місяці до кінця року - це, може, бути навіть більше 7000 кг від корови. Безперечно,  такі результати роботи в нинішній час - заслуговують на присвоєння звання Героя України...А сьогодні Ганну Іванівну Кишку і всіх трудівників села вітаю з Днем сільського господарства. Бажаю усім здоров'я, щастя, удачі та подальших успіхів у праці...

view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Чорний телефон (Скотт Дерріксон, 2021)
Чорний телефон (Скотт Дерріксон, 2021)
Кино Кінопалац "Дружба"
18.45
Елвіс (Баз Лурманн, 2022)
Елвіс (Баз Лурманн, 2022)
Кино Планета Кіно
11.00; 14.00; 17.45
Посіпаки: Становлення лиходія (Кайл Балда, Бред Еблесон, 2022)
Посіпаки: Становлення лиходія (Кайл Балда, Бред Еблесон, 2022)
Кино Планета Кіно
10.00; 12.00; 13.30; 15.30; 17.00; 19.00
Я - панда (Домі Ші, 2022)
Я - панда (Домі Ші, 2022)
Кино Кінопалац "Дружба"
10.00
Морбіус (Даніель Еспіноса, 2022)
Морбіус (Даніель Еспіноса, 2022)
Кино Планета Кіно
15.15

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.